Документи Рішення Рішення VI скликання 20 сесія (01 березня 2013 року) №279-292 №291 Про звернення депутатів Чортківської районної ради.

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 01 березня 2013 року                                                                                                     №291
м. Чортків

Про звернення депутатів
Чортківської районної ради


Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :

Підтримати та направити звернення депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області до Президента України, Верховної Ради України, Генеральної прокуратури України та Центральної виборчої комісії щодо ситуації в Тернопільській обласній раді.
Голова районної ради                                                                                                         В.В. Заліщук
Президенту України
Верховній Ради України
Генеральній Прокуратурі України
Центральній виборчій комісії

ЗВЕРНЕННЯ
Ми, депутати Чортківської районної ради, глибоко стурбовані ситуацією в Тернопільській обласній раді , яка виникла внаслідок умисних перепон щодо входження до складу ради депутатів обраних на позачергових виборах депутатів Тернопільської обласної ради у 2009 році.
Згідно Конституції України одним з ключових прав громадян є право на місцеве самоврядування, яке здійснюється безпосередньо, так і через органи місцевого самоврядування. Всупереч Конституції та Законам України, міжнародним правовим нормам, впродовж двох років на території Тернопільської області відбувається системне порушення конституційних прав громадян на волевиявлення, яке полягає в умисному ухиленні членів обласної територіальної виборчої комісії від виконання своїх прямих обов’язків. Незважаючи на ряд рішень судів та Центральної виборчої комісії, якими встановлено протиправний та незаконний характер бездіяльності територіальної виборчої комісії, 19 депутатів досі не набули відповідних повноважень, як того вимагає законодавство України. Такими діями виборча комісія нівелює вибір мешканців області та дестабілізує суспільно – політичне життя краю, посягає на права та свободи громадян України, конституційний лад в нашій державі.
Такими діями грубо порушуються Конституція України, права депутатів та виборців, які делегували свої повноваження обраним депутатам.
Вимагаємо забезпечити конституційне право виборців і депутатів Тернопільської обласної ради.


Прийнято 01 березня 2013 року
на двадцятій сесії Чортківської
районної ради шостого скликання