Документи Рішення Рішення VI скликання 4 сесія (04 березня 2011 року) №54-№73 № 69 Про робочий проект схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 04 березня 2011 року                                                                                             № 69
м.Чортків

Про робочий проект
схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова

Розглянувши та обговоривши матеріали робочого проекту „Схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова”, резолюцію та протокол зборів громадськості міста Чорткова з даного питання від 12 лютого 2011 року, взявши до відома письмові звернення мешканців вулиць Шевченка, Січинського, Маковея, Володимира Великого, Копичинецької із впорядкування існуючих та створення нових зелених зон загального користування, висновок постійної комісії Чортківської районної ради з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 25 лютого 2011 року, а також те, що у даний час у більшості населених пунктів Чортківського району відсутня сучасна містобудівна документація, та планування і забудова міста Чорткова частково відбувається на землях суміжних сільських рад, що зачіпає інтереси місцевих територіальних громад с. Біла, Горішня Вигнанка, Росохач, Угринь, районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Робочий проект „Схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова”, розроблений проектно-конструкторським бюро Національного лісотехнічного університету України схвалити, а резолюцію зборів громадськості міста Чорткова з даного питання від 12 лютого 2011 року підтримати.
2.Рекомендувати проектно-конструкторському бюро Національного лісотехнічного університету України допрацювати робочий проект з урахуванням зауважень та пропозицій громадськості.
3. Рекомендувати Чортківській міській раді розглянути робочий проект схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова та направити його на державну екологічну експертизу.
4. Рекомендувати Чортківській районній державній адміністрації взяти до відома проект схеми комплексної зеленої зони м. Чорткова, а також розглянути ситуацію, що склалася із розробкою Генерального плану м. Чорткова із встановленням меж її території з Білівською, Горішньовигнанською, Росохацькою та Угринською сільськими радами та вийти з пропозицією для врегулювання даної ситуації.
5. Контроль за виконанням рішення покласти на постійну комісію з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку (Філінчук Я.В.).


Голова Чортківської
районної ради                                                                                                                          Чортківський Р. В.