Документи Рішення Рішення VI скликання 5 сесія (06 травня 2011 року) №74 -№75 № 74 Про заборону використання на території Чортківського району червоних прапорів і радянської символіки.

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
П'ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 06 травня 2011 року                                                                                                         № 74
м. Чортків

Про заборону використання на
території Чортківського району червоних
прапорів і радянської символіки.

Чортківська районна рада Тернопільської області висловлює обурення з приводу прийняття Верховною Радою України 21 квітня цього року Закону України «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій Вітчизняній війні 1941-1945 років», який містить вимоги щодо використання офіційними державними установами червоних прапорів перемоги та вважає його неконституційним.
Рішення Верховної ради України суперечить чинному законодавству держави. Відповідно ст. 20 Конституції України та ст. 23 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», виключно Державний Прапор України є офіційним Прапором. Червоний прапор в свідомості людей асоціюється з мільйонами жертв українців знищених більшовицьким режимом.
Враховуючи пропозиції президії районної ради,Чортківська районна рада
Вирішила:
1. Заборонити вивішування, демонстрування, встановлення у будь – якій формі антиконституційних червоних прапорів ( так званих «червоних прапорів перемоги») та іншої радянської символіки на усіх державних установах, приміщеннях державної та комунальної форм власності, інших спорудах незалежно від їх форм власності та підвідомчої підпорядкованості на території Чортківського району.
2. Заборонити використання на території Чортківського району антиконституційних прапорів (так званих «червоних прапорів перемоги») та іншої радянської символіки, а також символіки політичних партій під час відзначення державних свят та інших масових заходів організаторами яких є владні структури району.
3. Звернутися до священнослужителів усіх конфесій з проханням провести на території району молебні за тих, що стали жертвами тоталітарного режиму та загинули за Україну у Другій Світовій війни.
4. Районній державній адміністрації, Чортківському міському голові, селищному, сільським головам, керівникам правоохоронних органів та їх структурним підрозділам забезпечити неухильне та повне виконання на території району цього рішення.
5. Звернутися до Президента України Януковича Віктора Федоровича з вимогою накласти вето на Закон України «Про внесення змін до Закону України «Про увічнення Перемоги у Великій вітчизняній війні 1941-1945 років», який прийнятий Верховною Радою України 21 квітня 2011 року.
6.Контроль за виконанням рішення доручити заступнику голови районної ради Хруставці Л.М.


Голова Чортківської
районної ради                                                                                                     Р.В.Чортківський