Документи Рішення Рішення VI скликання 6 сесія (03 червня 2011 року) №76-№94 № 89 Про звернення депутатів Чортківської районної ради

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ШОСТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 03 червня 2011 року                                                                                       № 89
м. ЧортківПро звернення депутатів
Чортківської районної ради


Чортківська районна рада
Вирішила:
1.Підтримати текст звернення та направити Президенту України Януковичу В.Ф., Кабінету Міністрів України, Верховній Раді України (додається).
Голова Чортківської
районної ради                                                                             Р.В.Чортківський

Президенту України
Януковичу В.Ф.
Верховній Раді України
Кабінету Міністрів України

Звернення
депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області
щодо проведення адміністративно - територіальної реформи в Україні.

В органах державної влади нашої країни активно проходить обговорення адміністративно – територіальної реформи внаслідок чого може змінитися територіальний устрій України. Під питанням подальшого існування стоять цілі райони та окремі області, зокрема Тернопільщина, це призведе до закриття багатьох установ, організацій та закладів соціально – культурної сфери, що скоротить багато робочих місць, можливе зростання безробіття в Україні. Створяться незручності для громадян, які будуть змушені долати відстані в кілька разів більші щоб звернутися до центру зайнятості, пенсійного фонду, правоохоронних органів, суду чи іншої владної структури.
Тяжким фінансовим наслідком адміністративно – територіальної реформи стане перереєстрація юридичних та фізичних осіб та суб’єктів їхньої власності на нові адреси у зв’язку із віднесенням їх до інших районів чи областей. Це може підвищити соціальну напругу серед населення, адже кожен громадянин України затратить чимало часу та великі суми коштів.
Дуже гостро сьогодні стоїть питання подальшого існування Тернопільської області. Тернопільщина – це край з особливими культурними та історичними звичаями і традиціями, відмінними від інших областей України.
Ми, депутати Чортківської районної ради, виступаємо за збереження діючого територіального устрою Тернопільської області в цілому, із збереженням діючої системи органів влади та мережі закладів соціальної сфери.Звернення прийнято депутатами
Чортківської районної ради VІ
скликання на шостій сесії районної
ради 3 червня 2011 року