Документи Рішення Рішення VI скликання 8 сесія (23 вересня 2011 року) №99 - №116 №101 Про стан підготовки соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ВОСЬМА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

23 вересня 2011 р.                                                                                                      № 101
м. Чортків


Про стан підготовки соціально-культурної
сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років

Заслухавши та обговоривши інформацію начальників відділу охорони здоров’я, освіти, культури і туризму районної державної адміністрації «Про стан підготовки соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років», районна рада відзначає, що питання є одним із найбільш важливих та актуальних на даний час.
З метою своєчасного початку опалювального сезону та безперебійного забезпечення роботи соціальної інфраструктури району, життєво важливих галузей і населення паливом, електроенергією та природним газом прийнято розпорядження голови райдержадміністрації від 26 травня 2011 року № 377 “Про підсумки роботи господарського комплексу та соціальної інфраструктури району в осінньо-зимовий період 2010-2011 років та завдання щодо їх підготовки до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років”, яким затверджено проведення відповідних заходів.
Заплановані організаційно-технічні заходи та завдання з підготовки соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років станом на 10.09.2011 р. в цілому виконуються.
З початку року виконано ремонтно-будівельних робіт в закладах і установах освіти на суму 1523 тис. грн. Проведено капітальні ремонти корпусу початкових класів Колиндянської ЗОШ І-ІІІ ст., паливної Чортківської ЗОШ-інтернату І – ІІІ ст., Кривеньківської ЗОШ І-ІІ ст., Милівецької ЗОШ І-ІІ ст., дахового покриття Чортківської ЗОШ І-ІІІ ст. №7, проводяться роботи по ремонту фасаду гімназії «Рідна школа». Облаштовано 24 та зроблено ремонт у 12 внутрішніх вбиральнях. Газове господарство закладів освіти району до опалювального сезону готово на 100 %.
У Чортківському районі працюють 124 заклади культури (58 бібліотек, 58 клубних закладів, 5 дитячих музичних шкіл та 2 музеї), які знаходяться у 83 приміщеннях. Опалюються газом 52 заклади, 24 - на електроопаленні, 21 – на пічному, зовсім не опалюються – 28. Проведено капітальні та поточні ремонти в закладах культури району на суму 100 тис. грн.
Проводяться заходи по підготовці лікувально-профілактичних закладів району до роботи в осінньо-зимовий період. З 39 фельдшерсько-акушерських пунктів району на даний час залишаються не газифікованими 6 (с. Капустинці, с. Зелена, с. Малі Чорнокінці, с. Білобожниця (Мазурівка), с. Семаківці, с. Тарнавка).
Разом з тим, існують недоліки у підготовці до роботи в осінньо-зимовий період ряду закладів культури, охорони здоров’я в сільській місцевості. Має місце заборгованість окремих категорій споживачів по оплаті за спожиті енергоносії.
Керуючись статтями 43, 44 Закону України “Про місцеве самоврядування в Україні”, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства районна рада

Вирішила:
1. Визнати роботу відділів охорони здоров’я, освіти, культури і туризму районної державної адміністрації по підготовці соціально-культурної сфери району до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років задовільною.
2. Районній державній адміністрації забезпечити дієвий контроль за виконанням організаційно-технічних заходів по підготовці закладів соціально-культурної сфери до роботи в осінньо-зимовий період 2011-2012 років;
3. Керівникам управлінь, відділів районної державної адміністрації:
3.1. Забезпечити до початку осінньо-зимового періоду 2011-2012 років освоєння бюджетних коштів, передбачених на підготовку закладів та установ до зими;
3.2. Домагатися ліквідації заборгованості за спожиті енергоносії, житлово-комунальні платежі до 01.10.2011 року та забезпечення регулярної оплати поточних комунальних платежів.
4. Міській, селищній та сільським радам розробити й затвердити заходи по підготовці до роботи в зимовий період по кожній установі і організації та забезпечити їх відповідним фінансуванням.
5. Редакції районної газети “Голос народу” та районному радіомовленню періодично висвітлювати хід підготовки та стан функціонування об’єктів соціально-культурної сфери в умовах осінньо-зимового періоду 2011-2012 років.
6. Районній державній адміністрації при складанні програм соціально – економічного і культурного розвитку на 2012 та наступні роки, на виконання районної програми з енергозбереження передбачити та виконати комплекс заходів, щодо переходу на індивідуальне опалення, в тому числі із застосуванням альтернативних видів палива по тих об’єктах соціально – культурної сфери, де на даний час функціонує неефективне дороговартісне централізоване опалення.
7. Відділу освіти Чортківської райдержадміністрації привести статути загальноосвітніх шкіл району у відповідність до вимог частини 5 статті 57 Господарського кодексу України, частини 20 пункту 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та частини 5 статті 9 Закону України «Про загальну середню освіту».
8. Клопотати перед обласною радою щодо передачі будівлі котельні по вулиці Коновальця, 13 м. Чорткова із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Тернопільської області у спільну власність територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району.
9. Контроль за виконанням даного рішення покласти на голову постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту, зв’язку і житлово-комунального господарства Бойчука В.М.Голова районної ради                                                                                                 Р.В. ЧОРТКІВСЬКИЙ