Документи Рішення Рішення VI скликання 12 сесія (31 січня 2012 року) №160 - № 166 № 161 Про звернення депутатів Чортківської районної ради щодо виконання Закону України «Про статус і соціальний захист громадян, які постраждали внаслідок Чорнобильської катастрофи».

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ДВАНАДЦЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я


від „31” січня 2012 року                                                                                      № 161
м. Чортків


Про звернення депутатів Чортківської районної
ради щодо виконання Закону України «Про статус
і соціальний захист громадян, які постраждали
внаслідок Чорнобильської катастрофи».


Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Підтримати текст звернення та направити Правлінню Пенсійного Фонду України, Управлінню Пенсійного Фонду України в Тернопільській області, Управлінню Пенсійного Фонду України в Чортківському районі та Чортківській міжрайонній фінансовій інспекції (додається).


Заступник голови
Чортківської районної ради                                                                             Л.М.ХруставкаПрезиденту України
Верховній Раді України
Кабінету Міністрів України
Міністерству фінансів України
Тернопільській обласній державній адміністрації
Тернопільській обласній раді


ЗВЕРНЕННЯ
Ми, депутати Чортківської районної ради Тернопільської області вкрай стурбовані ситуацією, що склалася в районі у зв’язку із значним недофінансуванням та потребою коштів у районному бюджеті на 2012 рік на оплату праці та оплату за енергоресурси бюджетних установ галузей: управління (органи місцевого самоврядування), освіти, охорони здоров`я, культури, фізичної культури і спорту, соціального захисту і соціального забезпечення.
Асигнування, які виділені і доведені району згідно з формульними розрахунками Кабінету Міністрів України, Бюджетним Кодексом України, Законом України «Про Державний бюджет на 2012 рік», забезпечують потреби на 2012 рік лише частково.
Незабезпеченість бюджетних установ району на 2012 рік складає 20145,0 тис. грн. (15887,3 тис. грн. – на оплату праці з нарахуваннями та 4257,7 тис. грн. – на оплату за комунальні послуги та енергоносії).
Додаткова потреба в коштах на 2012 рік по галузях становить:
- управління (органи місцевого самоврядування) – 1672,9 тис. грн. ( 1579,4 тис.
грн. - на оплату праці з нарахуваннями та 93,5 тис. грн. – на оплату за комунальні
послуги та енергоносії);
- освіта – 10753,5 тис. грн. ( 7606,9 тис. грн. – на оплату праці з нарахуваннями та
3146,6 тис. грн. – на оплату за комунальні послуги та енергоносії);
- охорона здоров`я – 6060,8 тис. грн. ( 5311,2 тис. грн. - на оплату праці з нарахуваннями та 749,6 тис. грн.. - на оплату за комунальні послуги та енергоносії);
- соціальний захист і соціальне забезпечення – 84.7 тис. грн. ( 49,7 тис. грн. – на
оплату праці з нарахуваннями та 35,0 тис. грн. – на оплату за комунальні послуги та енергоносії);
- культура - 1516,1 тис. грн. ( 1283,1 тис. грн. – на оплату праці з нарахуваннями
та 233,0 тис. грн. – на оплату за комунальні послуги та енергоносії);
- фізична культура і спорт – 57,0 тис. грн. на оплату праці з нарахуваннями.
Викликає занепокоєння також рівень оплати праці посадових осіб місцевого самоврядування та державних службовців, посадові оклади яких встановлюються постановою Кабінету Міністрів України та востаннє переглядалися у лютому 2008 року. Так, посадові оклади спеціалістів, спеціалістів першої та другої категорії, провідних та головних спеціалістів, завідувачів секторів, начальників відділів міських рад ( міст районного значення), а з 1 квітня 2012 року вже й начальників відділів районних рад, та районних державних адміністрацій нижчі від мінімальної заробітної плати, встановленої Законом України «Про Державний бюджет на 2012 рік».
Просимо також збільшити обсяг видатків на утримання районної державної адміністрації, адже вже з січня 2012 року відсутні кошти на проведення індексації заробітної плати, що спричинить заборгованість по заробітній платі і по внесках до Пенсійного та інших фондів.
Ситуація, що склалась, може спричинити негативні наслідки для соціально-економічної стабільності в населених пунктах району та до соціальної напруги у суспільстві. Тому, звертаємось до Вас з проханням при перегляді бюджетних показників виділити додаткові кошти бюджетним установам на оплату праці та оплату за комунальні послуги та енергоносії для забезпечення нормального їх функціонування у 2012 році.


Прийнято 31 січня 2012 року
на дванадцятій сесії Чортківської
районної ради шостого скликання