Документи Рішення Рішення VI скликання 21 сесія ( 23 квітня 2013 року) № 293 - №311 №295 Звіт Чортківської райдержадміністрації про виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Чортківського району на 2009-2012 роки.

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2013 року                                                                                          № 295
м. Чортків

Звіт про виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Чортківського району на 2009-2012 роки

Розглянувши звіт Чортківської районної державної адміністрації про виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Чортківського району на 2009-2012 роки, та керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Звіт про виконання програми охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Чортківського району на 2009-2012 роки визнати незадовільним.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам і управлінням, відділу Держземагенства в Чортківському районі, Чортківському міжрайонному управління Головного управління Держсанепідслужби у Тернопільській області, Чортківському міжрайонному управлінню водного господарства, виконкомам Чортківської міської, Заводської селищної, сільських рад, вжити заходів щодо поліпшення ситуації та створення сприятливого середовища для забезпечення охорони довкілля, раціонального використання природних ресурсів та забезпечення екологічної безпеки Чортківського району.
3. Чортківській районній державній адміністрації спільно з представниками зацікавлених структур району розробити проект відповідної екологічної програми Чортківського району на майбутні періоди .
4. Звернутись до голів Тернопільської обласної державної адміністрації та Тернопільської обласної ради із пропозицією визначитись, які самі структури в районах будуть займатися екополітикою.
5. Контроль за виконанням даного рішення доручити постійній комісії Чортківської районної ради з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку.

Голова районної ради                                                                                                 В.В.Заліщук