Документи Рішення Рішення VI скликання 21 сесія ( 23 квітня 2013 року) № 293 - №311 № 303 Про доручення голові Чортківської районної ради щодо вирішення окремих питань управління спільною власністю територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у міжсесійний період

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ПЕРША СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 23 квітня 2013 р.                                                                                                                  № 303
м. Чортків

Про доручення голові Чортківської районної ради щодо
вирішення окремих питань управління спільною
власністю територіальних громад сіл, селищ,
міста Чортківського району у міжсесійний період


Чортківська районна рада
Вирішила:
Відповідно до статей 43, 47, 55 та 56 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» пункти 1, 1.1, 1.2., 1.3 рішення районної ради від 12 листопада 2010 року № 11 викласти в такій редакції:
1. Доручити голові Чортківської районної ради (в разі його відсутності – заступнику голови районної ради) протягом шостого скликання:
1. 1. Затверджувати статути об’єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, зміни та доповнення до них з наступним затвердженням на сесії районної ради..
1.2. Надавати дозволи на списання основних засобів, передачі з балансу на баланс, в оренду, в безоплатне користування нерухомого та іншого індивідуально визначеного майна об’єктів спільної власності територіальних громад району за наявності позитивного висновку профільної постійної комісії районної ради, крім цілісних майнових комплексів підприємств та їх структурних підрозділів з наступним доведенням до відома депутатів та затвердженням на чергових сесіях Чортківської районної ради.
1.3. Видавати розпорядження про призначення (погодження) виконуючими обов’язки на посадах та звільнення з посад керівників підприємств, установ та організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району за наявності позитивного висновку профільної постійної комісії районної ради з наступним призначенням (погодженням) на черговій сесії Чортківської районної ради.
2. Визнати таким, що втратило чинність рішення Чортківської районної ради від 12 листопада 2010 року №11 «Про доручення голові районної ради щодо вирішення окремих питань управління спільною власністю територіальних громад району у міжсесійний період».
Голова Чортківської
районної ради                                                                                             В.В.Заліщук