Документи Рішення Рішення VI скликання 23 сесія (29 жовтня 2013 року) №327-360 №343 Про створення комунальної установи (організації) Чортківської районної ради «Чортківський районний методичний кабінет"

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ТРЕТЯ СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 29 жовтня 2013 року                                                                                          № 343
м. Чортків

Про створення комунальної установи
(організації) Чортківської районної ради
«Чортківський районний методичний кабінет»

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 4 вересня 2013 року № 294 - од «Про реорганізацію Чортківського районного методичного кабінету», клопотання відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації № 01-08/1244 від 21.10.2013 року, з метою приведення у відповідність фінансування до вимог Бюджетного кодексу, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації та з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 23 жовтня 2013 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Створити комунальну установу (організацію) Чортківської районної ради «Чортківський районний методичний кабінет» на базі Чортківського районного методичного кабінету.
2.Затвердити Статут комунальної установи (організації) Чортківської районної ради «Чортківський районний методичний кабінет»(додається).
3. Погодити кандидатуру Данильчак Ольги Ярославівни для призначення на посаду завідувача комунальної установи (організації) Чортківської районної ради «Чортківський районний методичний кабінет».
4. Доручити завідувачу новоствореної установи провести державну реєстрацію установчих документів відповідно до вимог чинного законодавства.
5 .Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійні комісії районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації (Каськів М.В.) та з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі (Вислоцький В.М.).

Голова районної ради                                                                             В.В.Заліщук