Документи Рішення Рішення VI скликання 26 сесія (24 грудня 2013 року) №369 - 398 № 382 Про передачу майна бібліотек.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 24 грудня 2013 року                                                                                              № 382
м. Чортків

Про передачу майна
бібліотек.

Відповідно до постанови Верховної Ради України від 19 вересня 2013 року № 609 - VII «Про віднесення міста Чортків Чортківського району Тернопільської області до категорії міст обласного значення», клопотання Чортківської міської ради від 12.10.2013 року № 1508, враховуючи рішення Чортківської районної ради «Про передачу установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у спільну власність територіальної громади міста Чорткова» від 29 жовтня 2013 року № 338 та рішення Чортківської міської ради «Про прийняття установ зі спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району у спільну власність територіальної громади міста Чорткова» від 10 грудня 2013 року № 461 та пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 20 грудня 2013 року, керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Передати Чортківській міській раді в оренду частину будівлі, в якій розміщена Чортківська центральна бібліотека для дітей за адресою:
м. Чортків вул. Залізнична, 33 згідно з додатком.
1.1. Встановити розмір орендної плати відповідно до п.10 Методики розрахунку і порядку використання плати за оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району, затвердженої рішенням районної ради від 14 грудня 2012 року в сумі 1 гривня в рік.
1.2. Передачу в оренду частини вищевказаної будівлі здійснити відповідно до вимог чинного законодавства та рішення районної ради від 14 грудня 2012 року «Про порядок надання в оренду майна спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району» передбачивши в розділі 5 п.5.8 договору оренди наступне:
«Своєчасно проводити орендарем поточний ремонт за власний рахунок. Капітальний ремонт чи реконструкцію будівель та споруд здійснювати за погодженням з власником»
1.3. Чортківській міській раді забезпечити використання орендованого приміщення без зміни цільового призначення.
1.4. Термін дії договору встановити з 01.01.2014 року по 31.12.2015року з наступним продовженням.
2. Передати Чортківській міській раді індивідуально визначене майно Чортківської центральної бібліотеки для дітей, Чортківської міської бібліотеки - філіалу для дорослих, Чортківської міської бібліотеки - філіалу для дітей, бібліотеки - філіалу (м. Чортків вул. П.Орлика, 20) та книжковий фонд із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району до комунальної власності територіальної громади міста Чорткова.

3. Доручити відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації :
3.1.Утворити комісію та забезпечити передачу - приймання індивідуально визначеного майна Чортківської центральної бібліотеки для дітей, Чортківської міської бібліотеки - філіалу для дорослих, бібліотеки - філіалу (м. Чортків вул. П.Орлика, 20) із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району до комунальної власності територіальної громади міста Чорткова.
3.2. Акти приймання - передачі подати на затвердження Чортківській районній раді до 20 січня 2014 року.

4. Контроль за виконанням даного рішення доручити Чортківській райдержадміністрації та постійній комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.


Голова районної ради                                                                                          В.В. ЗаліщукДодаток
до рішення районної ради
від 24 грудня 2013 № 382


Чортківська центральна бібліотека для дітей
м.Чортків вул.Залізнична, 33


№ Назва обєкта Інвентарний номер Балансова вартість Залишкова вартість
1 Частина будівлі 10310002 73 337 0
Керуючий справами
районної ради                                                                                      С.П. Стефанишин