Документи Рішення Рішення VI скликання 26 сесія (24 грудня 2013 року) №369 - 398 № 389 Про передачу із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району будівлі Тарнавської ЗОШ І ступеня

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 24 грудня 2013 року                                                                                          № 389
м. Чортків


Про передачу із спільної власності
територіальних громад сіл, селищ,
міста Чортківського району будівлі
Тарнавської ЗОШ І ступеня.

Розглянувши лист Тарнавської сільської ради від 10 грудня 2013року № 84 та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 20 грудня 2013року, керуючись частиною 5 статті 60 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Передати із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району до комунальної власності територіальної громади с. Тарнавка Чортківського району будівлю Тарнавської загальноосвітньої школи І ступеня.
2. Доручити відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації утворити комісію та забезпечити передачу будівлі з балансу відділу освіти на баланс сільської ради.
3. Контроль за виконанням даного рішення доручити Чортківській райдержадміністрації та постійній комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.
Голова районної ради                                                                                  В.В. Заліщук