Документи Рішення Рішення VI скликання 26 сесія (24 грудня 2013 року) №369 - 398 № 391 Про стан доріг на території району та заходи філії «Чортківський райавтодор» по підготовці дорожнього господарства до роботи в зимовий період

 
ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 24 грудня 2013 року                                                                                          № 391
м. Чортків


Про стан доріг на території району
та заходи філії «Чортківський райавтодор»
по підготовці дорожнього господарства
до роботи в зимовий період


Заслухавши та обговоривши інформацію начальника філії «Чортківський райавтодор» Мельника В.А. «Про стан доріг на території району та заходи філії «Чортківський райавтодор»по підготовці дорожнього господарства до роботи в зимовий період» Чортківська районна рада відзначає, що для забезпечення безперебійного руху автотранспорту в осінньо – зимовий період філією проведена певна робота. Підготовлено майданчик для складування протиожеледних матеріалів, приведено в належний стан 19 одиниць техніки та механізмів, виготовлено та встановлено 1100 метрів погонних снігозатримуючих щитів, 400 штук сигнальних віх. Стовідсотково заготовлено підсипочного матеріалу, а також технічної солі 136 тонн при плані 230 тонн. Укладено Угоди на залучення необхідної техніки інших підприємств з робітниками на ручну підсипку небезпечних ділянок доріг. Встановлено дорожні знаки «Слизька дорога» з таблицею «Ожеледиця» зоною дії в кількості 76 шт.
Разом з тим, існує проблема по підготовці дорожнього господарства до роботи в зимовий період відсутність відповідного фінансування не дає в повному обсязі якісно підготовити техніку та механізми заготовити підсипочний матеріал та ліквідувати заборгованість за виконані роботи.
Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань промисловості, будівництва, архітектури, траспорту і зв’язку та житлово – комунального господарства від 18 грудня 2013року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію «Про стан доріг на території району та заходи філії «Чортківський райавтодор»по підготовці дорожнього господарства до роботи в зимовий період» взяти до відома.
2. Рекомендувати філії «Чортківський райавтодор» заключити договора із агропромисловими підприємствами, які мають техніку для зачистки сільських доріг під час сильних опадів.
3. Чортківській районній державній адміністрації при формуванні комплексної Програми розвитку цивільного захисту Чортківського району та бюджету на 2014 рік збільшити видатки на придбання паливно – мастильних матеріалів.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації Філяка Р.Ю. та постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, архітектури, траспорту і зв’язку та житлово – комунального господарства (Бойчук В.М).
Голова районної ради                                                                                         В.В. Заліщук