Документи Рішення Рішення VI скликання 29 сесія (28 березня 2014 року) № 420 №420 Про звернення депутатів Чортківської районної ради до Кабінету Міністрів Українита Міністерства аграрної політики Українищодо відновлення діяльності, як окремої юридичної особи ДП «Марилівський спиртзавод»

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ

від 28 березня 2014 року                                                                                              № 420
м.Чортків


Про звернення депутатів Чортківської
районної ради до Кабінету Міністрів України
та Міністерства аграрної політики України
щодо відновлення діяльності, як окремої
юридичної особи ДП «Марилівський спиртзавод»


Враховуючи пропозиції депутатів Чортківської районної ради, відповідно до частини другої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Прийняти звернення депутатів Чортківської районної ради до Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики України щодо відновлення діяльності, як окремої юридичної особи ДП «Марилівський спиртзавод» (додається).
2. Тексти рішення та звернення надіслати до Кабінету Міністрів України, Міністерства аграрної політики України та народним депутатам України від Тернопільської області.
3.Контроль за виконанням рішення покласти на заступника голови Чортківської районної ради Хруставку Л.М.Заступник голови
Чортківської районної ради                                                                                     Хруставка Л.М.Додаток до рішення
Чортківської районної ради
від 28 березня 2014 року № 420
Кабінет Міністрів України
Міністерство аграрної політики України
Звернення
депутатів Чортківської районної ради Тернопільської області
щодо відновлення діяльності, як окремої юридичної особи ДП «Марилівський спиртзавод»

Ми, депутати Чортківської районної ради Тернопільської області вкотре звертаємося до Кабінету Міністрів України та Міністерства аграрної політики України по питанню відновлення діяльності, як окремої юридичної особи ДП «Марилівський спиртзавод».
Нагадуємо Вам, що під час правління колишнього Президента України В.Януковича та Прем’єр – Міністра М.Азарова з метою контролю олігархічно-корумпованої влади над високорентабельним бізнесом було прийнято на нашу думку абсолютно необґрунтовану та непотрібну Постанову Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 року № 672 «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро – горілчаної промисловості» та Наказ Міністерства аграрної політики України від 06.09.2010 року № 543 « Про реорганізацію державних підприємств спиртової промисловості» та відповідно утворено Державне підприємство спиртової та лікеро – горілчаної промисловості «Укрспирт».
Чортківська районна рада неодноразово зверталась до попередньої уряду з проханням відміни вищеназваних нормативних актів, однак не була почута колишньою владою.
Наявна організаційна схема роботи ДП «Укрспирт» не дозволяє місцям провадження діяльності самостійно оперативно вирішувати господарські та фінансові питання, укладати будь-які господарські договори та здійснювати їх фінансове забезпечення без погодження ДП «Укрспирт», в результаті чого суттєво погіршились умови праці та заробітна плата працівників.
Аналіз виробничої та господарської діяльності ДП«Марилівський спиртзавод» вказує на те, що попередня управлінська структура зарекомендувала себе краще. При цьому оперативніше та якісніше вирішувалися питання діяльності підприємства, екологічні проблем та співпраця з аграрними підприємствами.
До прийняття Постанови Кабінету Міністрів України від 28.07.2010 року № 672 «Про утворення Державного підприємства спиртової та лікеро – горілчаної промисловості» та реорганізації підприємства ДП „Укрспирт” (Марилівське місце провадження діяльності) завод був найкращим промисловим підприємством району, найбільшим платником податків та постійно надавав допомогу закладам освіти, охорони здоров`я, культури та спорту прилеглих населених пунктів.
Теперішні керівники держави постійно декларують прагнення та наміри найбільше передати повноважень по управлінню регіонам. На нашу думку ці обіцянки треба виконувати, в тому числі швидко приймати необхідні законодавчі та нормативні акти, які позитивно оцінять наші громадяни.
Відповідно до пропозицій органів місцевого самоврядування району, сільськогосподарських виробників краю, з метою ефективного розвитку виробництва, наповнення місцевого бюджету, позитивного вирішення екологічних проблем, пов`язаних з діяльністю даного заводу, розширення соціального партнерства з територіальними громадами, враховуючи побажання мешканців району та працівників заводу Чортківська районна рада Тернопільської області вимагає від Кабінету Міністрів України надати ДП „Укрспирт” (Марилівське місце провадження діяльності) статус окремої юридичної особи за місцем розташування (смт. Нагірянка Чортківського району Тернопільської області).
Про прийняте рішення просимо інформувати Чортківську районну раду Тернопільської області.

Звернення прийнято на двадцять дев`ятій сесії
Чортківської районної ради Тернопільської області
28 березня 2014 року № 420

Заступник керуючого справами – начальник
відділу гуманітарних питань виконавчого
апарату Чортківської районної ради                                                                 Т.В.Яблонь