Документи Рішення Рішення VI скликання 34 сесія (27 - 30 листопада 2014 року) № 479 - 493 № 479 Про стан та перспективи розвитку лісового господарства на території Чортківського району

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я

від 27 листопадпа 2014 року                                                                                          № 479
м. Чортків

Про стан та перспективи розвитку
лісового господарства на території
Чортківського району


Заслухавши та обговоривши інформацію директора державного підприємства "Чорткіське лісове господарство" Фреяка В. Й. про стан та перспективи розвитку лісового господарства на території Чортківського району, района рада зазначає, що загальна площа лісів Чортківського району становить 11413 га. У постійному користуванні підприємств, що підпорядковані Державному комітету лісового господарства України, перебуває 9399 га, 1443 га - Мінагрополітики (колишні ліси колективних сільськогосподарських підприємств).
Державне підприємство "Чортківське лісове господарство" впроваджує збільшення лісистості на території району за рахунок :
- підвищення частки вкритої лісом площі в межах земель лісового фонду;
- заліснення земель природоохоронного (меліоративного) фонду;
- заліснення малопродуктивних сільськогосподарських земель і тих, які підлягають виведенню з активного обробітку.
Даним підприємством передбачені протипожежні профілактичні та запобіжні заходи, зокрема такі як створення протипожежних розривів, мінералізованих протипожежних смуг, оновлення засобів зв”язку та придбання протипожежної техніки.
В даний час назріла потреба переходу з газових котелень та котлів на енергоощадні, які працюють на твердих видах палива (дрова та палети). Отже, Державному підприємству "Чортківське лісове господарство" необхідно збільшити запаси дров та запровадити виробництво палетів для належного забезпечення котлів на тверді види палива соціальним закладам (школи, амбулаторії, дитячі садки), які розташовані на території Чортківського району та жителям краю.
Згідно статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку від 24 листопада 2014 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1.Інформацію директора державного підприємства "Чортківське лісове господарство" прийняти до відома.
2.Державному підприємству «Чортківське лісове господарство» рекомендувати збільшити запаси дров та розглянути можливість виробництва палетів для належного забезпечення котлів і котелень твердими видами палива для соціальних закладів (шкіл, амбулаторій, дитячих садків) та жителів Чортківського району.
3. Державному підприємству «Чортківське лісове господарство» знайти можливість забезпечення потреби у виділенні безкоштовних дров учасникам бойових дій, мобілізованих відповідно до Указів Президента України «Про мобілізацію в Україні» та воякам, які в складі добровольчих батальйонів захищають територіальну цілісність і суверенітет України, які зареєстровані або проживають на території Чортківського району та членам їх сімей.
4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на районну державну адміністрацію та постійну комісію з питань екологічної політики, природокористування та сталого розвитку.Заступник голови
районної ради                                                              Хруставка Л.М.