Документи Рішення Рішення VI скликання 34 сесія (27 - 30 листопада 2014 року) № 479 - 493 № 489 Про директора Колиндянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ ЧЕТВЕРТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н НЯ

від 27 листопада 2014 року                                                                          № 489
м. Чортків

Про директора Колиндянської
загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів
Чортківської районної ради
Тернопільської області

Розглянувши подання відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації № 01-08/880 від 18.09.2014 року про погодження кандидатури для призначення на посаду директора Колиндянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області, враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації і з питань соціально – економічного розвитку, власності, інвестицій та торгівлі від 3 листопада 2014 року, відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 4 статті 20 Закону України «Про освіту» Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Погодити кандидатуру Довгань Антоніни Людвигівни для призначення її відділом освіти Чортківської районної державної адміністрації на посаду директора Колиндянської загальноосвітньої школи І – ІІІ ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області .
2. Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям Чортківської районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації і з питань соціально – економічного розвитку, власності, інвестицій та торгівлі.


Заступник голови
районної ради                                                                                                             Хруставка Л.М.