Документи Рішення Рішення VI скликання 36 сесія (03 лютого 2015 року) № 502- 516 № 513 Про внесення змін у статут Чортківського районного комунального підприємства « Архітектурне бюро»

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 03 лютого 2015 р.                                                                             № 513
м. Чортків

Про внесення змін у статут
Чортківського районного комунального
підприємства « Архітектурне бюро»

Відповідно до листа Чортківського районного комунального підприємства «Архітектурне бюро» від 19 листопада 2014 року №12, керуючись пунктом 20 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», частиною 5 статті 57 Господарського кодексу України та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально – економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 26 січня 2015 року, Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Внести зміни у статут Чортківського районного комунального підприємства «Архітектурне бюро» виклавши пункт 1.9.Статуту у такій редакції:
п.1.9. Місце знаходження підприємства: 48500 м. Чортків вул. Подільська,6.
2.Начальнику Чортківського районного комунального підприємства «Архітектурне бюро» Юзику А.М. внесені зміни до Статуту зареєструвати у встановленому законодавством порядку.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі.


Заступник голови
районної ради                                                                                                  Л.М. Хруставка