Документи Рішення Рішення VI скликання 36 сесія (03 лютого 2015 року) № 502- 516 № 516 Про вивчення стану готовності до застосування за призначенням захисних споруд цивільного захисту на території Чортківського району

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ ШОСТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 3 лютого 2015 року                                                                                          № 516
м. Чортків

Про вивчення стану готовності до
застосування за призначенням захисних
споруд цивільного захисту на території
Чортківського району

Заслухавши інформацію начальника відділу з питань цивільного захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Б.М.Гусака, керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», районна рада
Вирішила:
1. Інформацію начальника відділу з питань цивільного захисту населення Чортківської районної державної адміністрації Б.М.Гусака взяти до відома.
2. Районному відділу Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в області спільно з відділом з питань цивільного захисту населення районної державної адміністрації та органами місцевого самоврядування:
2.1. протягом лютого-березня 2015 року організувати та здійснити перевірки стану готовності захисних споруд цивільного захисту;
2.2. перевірку захисних споруд цивільного захисту здійснювати у відповідності до наказу МНС України від 16.12.2011 №1331 „Про внесення змін до Інструкції щодо утримання захисних споруд цивільної оборони у мирний час”, зареєстрованого в Мін’юсті України 11.01.2012 за № 25/20338.
3. Відділу з питань цивільного захисту населення Чортківської районної державної адміністрації спільно з органами місцевого самоврядування, балансоутримувачам захисних споруд цивільного захисту вжити необхідних заходів щодо приведення захисних споруд цивільного захисту в готовність до використання за призначенням (термін – до 01 березня 2015 року).
4. Визначеним виконавцям інформувати про виконання завдань районну раду до 20 березня 2015 року.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на районний відділ Управління Державної служби надзвичайних ситуацій України в Тернопільській області та постійну комісію районної ради з питань промисловості, будівництва, архітектури, транспорту і зв’язку та житлово-комунального господарства .

Заступник голови
Чортківської районної ради                                                                             Хруставка Л.М.