Документи Рішення Рішення VI скликання 37 сесія (23 березня 2015 року) №517 - 541 №520 Про стан пасажирських перевезень в Чортківському районі

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ СЬОМА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 23 березня 2015 року                                                                             № 520
м. Чортків

Про стан пасажирських
перевезень в Чортківському районі

Заслухавши інформацію начальника відділу інфраструктури Чортківської РДА Борової Л.В. «Про стан пасажирських перевезень в Чортківському районі» районна рада зазначає, що у зв’язку зі значним подорожчанням паливно-мастильних матеріалів,запасних частин, шин, вузлів та агрегатів, які є основним складником собівартості послуг пасажирських перевезень , згідно інформацією, наданою провідним перевізником району ТОВ «Чортківське АТП 16142», підприємство змушене переглянути маршрутну мережу приміських маршрутів в сторону їх скорочення.
Зважаючи на соціальну значущість послуг з перевезення пасажирів автомобільним транспортом загального користування, з метою недопущення збитковості роботи перевізників в умовах подорожчання паливно-мастильних матеріалів, керуючись підпунктом 2 пункту «а» статті 28 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Законом України «Про автомобільний транспорт», постановою Кабінету Міністрів України від 25 грудня 1996р. №1548 «Про встановлення повноважень органів виконавчої влади та виконавчих органів міських рад щодо регулювання цін(тарифів)» Чортківська районна рада
В И Р І Ш И Л А :
1. Звернутися до Тернопільської обласної державної адміністрації з проханням передати Чортківській районній державній адміністрації повноваження щодо встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами, які працюють у звичайному режимі руху в приміському сполученні на території району.
2. Перевізникам в обов’язковому порядку узгоджувати з органами місцевого самоврядування внесення змін до розкладу руху автобусів, які працюють у звичайному режимі руху в приміському сполученні.
3.Звернутися до районних рад області з проханням підтримати пропозицію щодо передачі від обласної державної адміністрації районним державним адміністраціям повноважень встановлення граничних тарифів на перевезення пасажирів і багажу автобусами,які працюють у звичайному режимі руху в приміському сполученні.
4. ВАТ «Чортківське АТП 16142» розглянути можливість відновлення рейсів автобусів за маршрутами Чортків – Пастуше та Чортків – Чорнокінці – Тернопіль.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови районної державної адміністрації (Запухляка В.Б.) та на постійну комісію районної ради з питань промисловості,будівництва,архітектури,транспорту і зв’язку та житлово-комунального господарства.Заступник голови районної ради                                                              Л.М. Хруставка