Документи Рішення Рішення VI скликання 38 сесія (28 травня 2015 року) № 542-№572 № 554 Про директора Джуринськослобідської ЗОШ І – ІІ ст. Чортківської районної ради Тернопільської області

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 28 травня 2015 року                                                                                  № 554
м. Чортків

Про директора Джуринськослобідківської
загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів
Чортківської районної ради
Тернопільської області

Розглянувши подання відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації № 01-08/354 від 12.05.2015 року про погодження кандидатури для призначення на посаду директора Джуринськослобідківської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області, враховуючи пропозиції постійних комісій районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації від 19 травня 2015 року і з питань соціально – економічного розвитку, власності, інвестицій та торгівлі від 22 травня 2015 року, відповідно до пункту 20 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», пункту 4 статті 20 Закону України «Про освіту» Чортківська районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Погодити кандидатуру Гайдук Галини Василівни для призначення її відділом освіти Чортківської районної державної адміністрації на посаду директора Джуринськослобідківської загальноосвітньої школи І – ІІ ступенів Чортківської районної ради Тернопільської області .
2 Контроль за виконанням рішення доручити постійним комісіям Чортківської районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації і з питань соціально – економічного розвитку, власності, інвестицій та торгівлі.


Заступник голови
районної ради                                                                                              Хруставка Л.М.