Документи Рішення Рішення VI скликання 38 сесія (28 травня 2015 року) № 542-№572 № 568 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Пал

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ ВОСЬМА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н Н Я

від 28 травня 2015 року                                                                                 № 568
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної ділянки
сільськогосподарського призначення державної
власності для подальшого продажу права оренди
на земельних торгах за межами населеного пункту
на території Палашівської сільської ради

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Палашівської сільської ради, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель» , статтями 10, 19, Земельного кодексу України і статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань земельних відносин, планування територій та агропромислового розвитку від 19 травня 2015 року , Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Палашівської сільської ради.
2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 25,0402 га , розташованої за адресою : Чортківський район Палашівська сільська рада в сумі – 583131,98 грн (п’ятсот вісімдесять три тисячі сто тридцять одна грн.98 коп) - використати для нарахування орендної плати за використання землі.
3. Встановити річну орендну плату за використання земельною ділянкою згідно норм чинного законодавства.
4. Торги щодо права оренди на вказану земельну ділянку провести в залі засідань Чортківської районної ради.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин, планування територій та агропромислового розвитку.

Заступник голови
районної ради                                                                                          Л.М.Хруставка