Документи Рішення Рішення VI скликання 39 сесія (21 серпня 2015 року) №573 - №593 № 588 Про затвердження технічної документації з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Т

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ТРИДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 21 серпня 2015 року                                                                                 № 588
м. Чортків

Про затвердження технічної документації з
нормативної грошової оцінки земельної ділянки
сільськогосподарського призначення державної
власності для подальшого продажу права оренди
на земельних торгах за межами населеного пункту
на території Товстеньківської сільської ради

Розглянувши технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Товстеньківської сільської ради, керуючись статтею 23 Закону України «Про оцінку земель», статтями 10, 19 Земельного кодексу України і статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити технічну документацію з нормативної грошової оцінки земельної ділянки сільськогосподарського призначення державної власності для подальшого продажу права оренди на земельних торгах за межами населеного пункту на території Товстеньківської сільської ради.
2. Встановити, що з моменту прийняття даного рішення, затверджені вартісні показники земельної ділянки площею 17,6931 га , розташованої за адресою : Чортківський район Товстеньківська сільська рада в сумі – 827787,29 грн (вісімсот двадцять сім тисяч сімсот вісімдесят сім грн. 29 коп) - використати для нарахування орендної плати за використання землі.
3. Встановити річну орендну плату за користування земельною ділянкою згідно норм чинного законодавства.
4. Відділу Держземагенства у Чортківському районі з метою дотримання публічності виконання даного рішення забезпечити розміщення оголошення про місце та час проведення земельних торгів на право оренди в районній газеті «Голос народу».
5. Торги щодо права оренди на вказану земельну ділянку провести в залі засідань Чортківської районної ради .
6. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань земельних відносин , планування територій та агропромислового розвитку.

Заступник голови
Чортківської районної ради                                                                          Л.М.Хруставка