Документи Рішення Рішення VII скликання ІІ сесія (08 грудня -23 грудня 2015 року) № 12-76 № 67 Про районну програму підтримки і розвитку редакції Чортківської районної газети «Голос народу» на 2016 рік.

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДРУГА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я
від 05 січня 2016 року                                                                                                  № 67
м. Чортків

Про районну Програму
підтримки і розвитку редакції
Чортківської районної
газети «Голос народу» на 2016 рік

Розглянувши розпорядження голови Чортківської районної державної адміністрації від 28 грудня №367-од Про проект районної Програми підтримки і розвитку редакції Чортківської районної газети «Голос народу» на 2016 рік», керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядуван в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 29 грудня 2015 року, районна рада
ВИРІШИЛА
1. Затвердити районну програму підтримки і розвитку редакції Чортківської районної газети «Голос народу» на 2016 рік (додається).
2. Чортківській районній державній адміністрації, її відділам, управлінням та редакції Чортківської районної газети «Голос народу» забезпечити реалізацію заходів програми на 2016 рік.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови райдержадміністрації (Віват І.О.) та постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Чортківський Р.В.).
Голова районної ради                                                                                 В.М.Шепета