Документи Рішення Рішення VII скликання XI сесія II пленарне засідання (8 червня 2017 року) № 255-258 № 256 Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень


ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ОДИНАДЯТА СЕСІЯ
II пленарне засідання
РІШЕННЯ


від 08 червня 2017 року                                                    № 256
м. Чортків

Про затвердження угод між
Чортківською районною радою
та міською і сільськими радами, громадами
про передачу – приймання коштів
на виконання повноважень


Керуючись статтею 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та статтями 93,101 Бюджетного кодексу України, враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань бюджету від 21 лютого 2017 року, Чортківська районна рада

В И Р І Ш И Л А :
1. Здійснити передачу – приймання коштів органами місцевого самоврядування району на виконання повноважень.
2. Затвердити угоди між Чортківською районною радою та міською і сільськими радами, громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
3.Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань бюджету.
Голова районної ради                                                      В.М. Шепета 
Затверджено
рішення районної ради
від 08 червня 2017 року № 256

 
Перелік угод
про приймання - передачу видатків на виконання повноважень
1. Угода про передачу – приймання видатків на виконання повноважень між Чортківською міською радою та Чортківською районною радою на спів фінансування видатків в галузі охорони здоров’я на проведення ремонту кабінетів інфекційного відділення Чортківської ЦКРЛ на суму – 30 000,00 грн.
2. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Косівською сільською радою на спів фінансування реконструкції будинку культури в с.Косів на суму – 148 918,00 грн.
3. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Росохацькою сільською радою на спів фінансування реконструкції будинку культури (по наданню платних послуг населенню) в с.Росохач на суму – 98 624,00 грн.
4. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Звиняцькою сільською радою на спів фінансування капітального ремонту будинку культури ( наданню послуг ) в с.Звиняч на суму – 36 128,00 грн.
5. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Скородинською сільською радою на спів фінансування капітального ремонту( заміна даху, вікон, дверей, підлоги) будинку культури в с.Скородинці на суму – 2 050,00 грн.
6. Угода про передачу – приймання коштів у вигляді іншої субвенції з районного бюджету між Чортківською районною радою та Нагірянською сільською радою на спів фінансування реконструкції дитячого дошкільного навчального закладу в с.Нагірянка на суму – 131 063,00 грн.
7.Угода про передачу іншої субвенції між Джуринською сільською радою та Чортківською районною радою на проведення поточних видатків по впровадженню енергозберігаючих технологій , зокрема по утепленню даху Джуринської ЗОШ 1 – 111 ст. в сумі - 4 400,00 грн.Керуючий справами виконавчого                                            Т.В. Яблонь
апарату районної ради