Документи Рішення Рішення VII скликання XIV сесія І пленарне засідання (07 березня 2018) № 345-369 № 351 Про внесення змін до Програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2017-2018 роки

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ЧОТИРНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 07 березня 2018 року                                                                             № 351
м. Чортків

Про внесення змін до Програми
розвитку малого і середнього
підприємництва в Чортківському районі
на 2017-2018 роки

Розглянувши розпорядження голови районної державної адміністрації від 12 січня 2018 року № 3-од «Про внесення змін до програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2017-2018 роки», керуючись пунктом 16 частини першої статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі від 2 березня 2018 року, районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Затвердити зміни до програми розвитку малого і середнього підприємництва в Чортківському районі на 2017-2018 роки, згідно додатку.
2. Чортківській районній державній адміністрації, її управлінням та відділам, Чортківському районному центру зайнятості, Чортківській об’єднаній державній податковій інспекції Головного управління фіскальної служби України у Тернопільській області забезпечити реалізацію та фінансування завдань даної Програми, відповідно до статті 85 Бюджетного кодексу України за виключенням м.Чорткова та об’єднаних територіальних громад на території Чортківського району.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на першого заступника голови Чортківської районної державної адміністрації (Заболотний І.Я.) та на постійну комісію районної ради з питань соціально-економічного розвитку, підприємництва, власності, інвестицій та торгівлі /Демкович М.М./.Голова районної ради                                                         Шепета В.М.