Документи Рішення Рішення VII скликання XXIX (9 жовтня 2020 року) № 679-696 №689 Звіт про роботу закладів культури району у 2019 році

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Сьоме скликання
ДВАДЦЯТЬ ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯвід 09 жовтня 2020 року                                                                  № 689

м.Чортків


Звіт про роботу закладів

культури району у 2019 році


Заслухавши та обговоривши звіт головного спеціаліста відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Галини Чайківської про роботу закладів культури у 2019 році, районна рада відмічає, що в даній галузі проведено відповідну роботу.

Слід зазначити, що мережа закладів культури району складається із 78 закладів: 33 бібліотечних, 42 клубних, 3 школи естетичного виховання.

Проаналізувавши інформацію, подану начальником відділу культури, туризму, національностей та релігій райдержадміністрації, районна рада наполегливо зазначає, що творча діяльність закладів культури відбувається, в основному, в місті Чорткові. Недостатня робота ведеться у сільських клубах та бібліотеках-філіалах. У 2019 році відділ культури, туризму, національностей та релігій районної державної адміністрації приділив належну увагу лише 6 селам району. Були базою для проведення районних заходів наступні села: с.Ягільниця, с.Стара Ягільниця, с.Шманьківці, с.Заболотівка, с.Нагірянка, с.Залісся.

Працівниками сільських клубів проведено ряд заходів по відзначенню пам’ятних дат та річниць історичного н апрямку.

Протягом 2019 року проводилась певна робота для покращення матеріально-технічної бази у районних закладах культури. Для вирішення таких проблем залучались кошти, передбачені на соціально-економічний розвиток району, бюджети районної та місцевих рад.

Враховуючи вищевикладене, керуючись пунктом 28 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» (зі змінами) та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з гуманітарних питань від 06 жовтня 2020 року, районна рада

В И Р І Ш И Л А:

1. Звіт головного спеціаліста відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації Мельник М.П. про роботу закладів культури у 2019 році взяти до відома.

2. Роботу відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації визнати задовільною.

3. Відділу культури, туризму, національностей та релігій Чортківської районної державної адміністрації спільно з сільськими радами:

1) розширити географію проведення районних заходів на території сільських рад Чортківського району;

2) належним чином контролювати якість та рівень проведеної роботи працівниками сільських закладів культури;

3) сприяти формуванню позитивного іміджу району, в т.ч. у сфері сільського туризму;

4) продовжити зміцнення матеріально – технічної бази сільських закладів культури.

4. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Івана ЗАБОЛОТНОГО) та на постійну комісію районної ради з гуманітарних питань (Романа ЧОРТКІВСЬКОГО).Голова районної ради                                              Віктор ШЕПЕТА