Документи Рішення Рішення VІІІ скликання IX сесія (14 березня 2023 року) 143-160 № 144 Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2020 року №9 «Про персональний склад постійних комісій Чортківської районної ради».

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 14 березня 2023 року                                                                                          № 144
м. Чортків

Про внесення змін до рішення районної
ради від 17.12.2020 року №9 «Про
персональний склад постійних комісій
Чортківської районної ради»


Відповідно до частини 2 статті 47 та пункту 2 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту від 14 березня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Виключити зі складу постійної комісії Чортківської районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності ЧЕРЕДНІКОВУ Ольгу Василівну.

2. Ввести до складу постійної комісії Чортківської районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності депутата Чортківської районної ради НАТУРКАЧА Андрія Богдановича – члена комісії та викласти Додаток 5 до рішення у новій редакції (додається).

3. Виключити зі складу постійної комісії Чортківської районної ради з питань бюджету та економічного розвитку ГОЛОВАТОГО Олега Михайловича.

4. Ввести до складу постійної комісії Чортківської районної ради з питань бюджету та економічного розвитку депутата Чортківської районної ради ЧУБАК Тетяну Костянтинівну – члена комісії та викласти Додаток 1 до рішення у новій редакції (додається).

5. Виключити зі складу постійної комісії Чортківської районної ради з питань природокористування, земельних ресурсів та екології ЧУБАК Тетяну Костянтинівну.

6. Ввести до складу постійної комісії Чортківської районної ради з питань природокористування, земельних ресурсів та екології депутата Чортківської районної ради ФРІЦЬКОГО Романа Степановича – члена комісії та викласти Додаток 3 до рішення у новій редакції (додається).

7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію з правових питань, депутатської діяльності, етики та регламенту районної ради (Валерій ЗАПУХЛЯК).


Голова районної ради                                                                                     Марія ЧУПРІЙ