Документи Рішення Рішення VІІІ скликання IX сесія (14 березня 2023 року) 143-160
№143 Про визнання повноважень депутата Чортківської районної ради VIII cкликання.
№ 144 Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2020 року №9 «Про персональний склад постійних комісій Чортківської районної ради».
№145 Про внесення змін до рішення районної ради від 17.12.2020 року №13 «Про затвердження персонального складу президії Чортківської районної ради».
№146 Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування голові районної ради.
№147 Про присвоєння чергового рангу посадової особи місцевого самоврядування заступнику голови районної ради.
№148 Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2022 рік.
№149 Про Програму забезпечення фінансування окремих видатків по соціальному захисту населення Чортківського району на 2023 рік.
№150 Про затвердження угод між районною радою та міськими, селищними, сільськими радами об’єднаних територіальних громад Чортківського району про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.
Про розроблення Схеми планування території району
№152 Про продовження договорів оренди комунального майна без проведення аукціону.
№153 Питання спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району.
№154 Про завершення приватизації об'єкта комунальної власності нежитлової будівлі, будівлі та споруди, що знаходиться за адресою вулиця Шевченка, 150 місто Монастириська Чортківського району Тернопільської області.
№155 Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
№156 Про припинення юридичних осіб районних виборчих комісій Чортківського району шляхом ліквідації.
№157 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Верховної Ради України щодо дострокового припинення депутатських повноважень народних депутатів України та депутатів місцевих рад, обраних від політичної партії «Опозиційна платф
№158 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Голови Верховної Ради України Р. Стефанчука, Прем’єр-міністра України Д.Шмигаля, Конституційного Суду України, голови Тернопільської обласної військової адміністрації В.Труша сто
№159 Про підтримку звернення депутатів Тернопільської обласної ради до Президента України Зеленського В.О. щодо присвоєння легендарному командиру добровольчого підрозділу «ОДЧ Карпатська Січ» Куцину Олегу Івановичу звання Герой України (посмертно).
№160 Про дострокове припинення повноважень депутата районної ради Новінчука Степана Михайловича.