Документи Рішення Рішення VІІІ скликання IX сесія (14 березня 2023 року) 143-160 Про розроблення Схеми планування території району

 

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Восьме скликання
ДЕВ’ЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ

від 14 березня 2023 року                                                                                          № 151
м. Чортків

Про розроблення cхеми планування
території району

    Відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», статей 10,13,14,15 Закону України «Про регулювання містобудівної діяльності» з метою підготовки інфраструктурних проектів, соціально-економічного розвитку, підвищення енергетичної безпеки регіону та покращення інвестиційних умов Чортківського району Тернопільської області, враховуючи висновки та рекомендації постійної комісії районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності від 14 березня 2023 року, Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:

    1. Надати дозвіл на розроблення схеми планування території Чортківського району для підготовки інфраструктурних проектів та залучення інвестицій з метою соціально-економічного розвитку, підвищення енергетичної безпеки регіону та покращення інвестиційних умов Чортківського району Тернопільської області.

    2. Фінансування робіт з розроблення необхідної проектної документації  здійснити за кошти суб’єктів господарювання або інших джерел, не заборонених законом.

    3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на постійну комісію районної ради з питань залучення інвестицій, підприємництва та комунальної власності (Андрій ПАСІЧНИК).


Голова районної ради                                                                                      Марія ЧУПРІЙ