Документи Рішення Рішення VI скликання 14 сесія (21 червня 2012 року) №193-213 № 197 "Про роботу Чортківського районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Чотирнадцята сесія
РІШЕННЯ
 
від 21 червня 2012 року                                                                                         № 197
м.ЧортківПро роботу Чортківського
районного комунального будинку
культури ім. К.Рубчакової


Заслухавши інформацію директора Чортківського районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової Овод Й.Й. «Про роботу Чортківського районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової», Чортківська районна рада зазначає , що в РКБК ім. К.Рубчакової працюють 14 народних аматорських та 5 дитячих зразкових колективів.
Протягом 2011 року згідно плану роботи проведено 148 масових заходів. Проводяться районні конкурси вокально – хорового жанру «Різдвяне розмаїття», «Мелодія пензля» з декоративно – прикладного мистецтва, конкурси читців, відновлено обласний фестиваль патріотичної та козацької пісні «Червона калина» в с.Шманьківці. Відзначаються пам`ятні дати, державні свята, організовуються концерти професійних колективів.
Щороку колективи районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової беруть участь у різноманітних обласних, регіональних, Всеукраїнських, міжнародних фестивалях.
Протягом останніх років серйозно покращена матеріально – технічна база закладу. Проте потребують ремонту методичний кабінет, підвальні приміщення. Необхідно здійснити часткове перекриття даху на добудові (костюмерний цех). Існує потреба в пошитті нових костюмів , придбанні комплекту духових інструментів тощо.
Враховуючи вищезазначене та керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань культури і туризму, молоді і спорту від 31 травня 2012 року, районна рада
ВИРІШИЛА:

1.Інформацію директора Чортківського районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової Овод Й.Й. взяти до відома.
2.Визнати роботу Чортківського районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової задовільною.
3.Директору Чортківського районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової Овод Й.Й. забезпечити виконання рішення сесії Чортківської районної ради № 151 від 11.01.2012 року «Про призначення та звільнення керівників підприємств, установ, організацій спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району та запровадження з ними контрактної форми трудового договору».
4 Відділу культури і туризму Чортківської районної державної адміністрації передбачити у кошторисі доходів і видатків районного комунального будинку культури ім. К.Рубчакової на 2013 рік повернення не менше 30 % від коштів, отриманих, як платні послуги і орендна плата, для покращення матеріально – технічної бази закладу.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійну комісію районної ради з питань культури і туризму, молоді і спорту ( Градовий В.Г.).

Голова районної ради                                                                 В.В.Заліщук