Документи Рішення Рішення VI скликання 14 сесія (21 червня 2012 року) №193-213 № 198 "Про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
Чотирнадцята сесія
РІШЕННЯ


від 21 червня 2012 року                                                                                         №198
м.Чортків

Про роботу територіального центру
соціального обслуговування
(надання соціальних послуг)
Чортківського району
Заслухавши інформацію директора територіального центру Дамарацької Л.Ч про роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району, Чортківська районна рада відмічає, що на обліку у відділенні соціальної допомоги на дому перебуває 3825 громадян, з них на обслуговуванні 2733 особи. Обслуговують їх 86 соціальних робітників, по місту – 15 , по району – 71 соціальний робітник, які надають 50 видів послуг. Згідно Положення про територіальний центр з 2009 року 63 пенсіонери, які мають дітей не пенсійного віку, обслуговуються на платній основі. На осінньо-зимовий період 85 пенсіонерів забезпечені сільськогосподарською продукцією та твердим паливом, 173 пенсіонерам соціальні робітники допомагають в його доставці. Згідно списків над одинокими непрацездатними громадянами за згодою керівників встановлено шефство підприємств, установ та організацій.
На обліку у відділенні надання адресної натуральної та грошової допомоги перебуває 1067 чоловік. В 2011 році в ході Всеукраїнської благодійної акції «Милосердя» на благодійний рахунок поступило 24500 грн., допомога надана малозабезпеченим громадянам та інвалідам на загальну суму 245356,00 грн. За І квартал 2012 року на благодійний рахунок центру поступило 7500 грн., допомогу надано на загальну суму 10371 грн.
На 2011 рік потреба коштів, згідно бюджетного запиту, необхідних для утримання територіального центру становила 3279,8 тис. грн. Виділено коштів з бюджету – 2447,00 тис. грн.
З 01 червня 2003 року функціонує геріатричне відділення на 25 ліжкомісць. З 2011 рік повністю зроблена заміна вікон та дверей на пластикові. Планується спільно з Пробіжнянською дільничною лікарнею реконструкція системи опалення геріатричного відділення.
Поряд з цим в роботі територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) є ряд недоліків пов»язаних із недостатнім фінансуванням територіального центру, відсутністю механізму можливості проведення реконструкції опалювальної і водо- каналізаційної системи геріатричного відділення с. Пробіжна та відсутністю в достатній кількості обслуговуючого персоналу територіального центру.

Враховуючи рекомендації постійної комісії районної ради з питань соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів від 29 травня 2012 року, районна рада
ВИРІШИЛА:

1. Інформацію директора територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району Дамарацької Л.Ч. прийняти до відома.

2. Роботу територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району визнати задовільною.

2.1. Чортківській районній державній адміністрації вжити заходи щодо фінансування територіального центру соціального обслуговування (надання соціальних послуг) Чортківського району, забезпечити виконання пункту 3 Типового положення про територіальний центр соціального обслуговування (надання соціальних послуг), а також при можливості виділити кошти на реконструкцію опалювальної і водо- каналізаційної системи Пробіжнянського геріатричного відділення.

2.2. Рекомендувати постійній комісії районної ради з питань соціального захисту населення, у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів вивчити можливість передачі другого поверху Пробіжнянської дільничної лікарні територіальному центру для розширення геріатричного відділення.

3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації (Стечишин І.С.) та на голову постійної комісії з питань соціального захисту населення у справах пенсіонерів, ветеранів та інвалідів(Дячок М.А.).

Голова районної ради                                                                             В.В.Заліщук