Пленарні засідання Порядок денний сесії

Пропозиції до порядку денного
другого пленарного засідання другої сесії Чортківської районної ради
VIII скликання 05 лютого 2021 року
1. Звіт про виконання Чортківського районного бюджету за 2020 рік.
2. Про районну Програму діяльності, фінансування та ліквідації районних рад, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної ради на 2021 рік.
3. Про районну Програму діяльності, фінансування та ліквідації об’єктів культури спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району та районних державних адміністрацій, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної державної адміністрації на 2021 рік.
4. Про районну Програму діяльності, фінансування та ліквідації установ соціального захисту і соціального забезпечення Чортківського, Бучацького, Гусятинського і Заліщицького районів на 2021 рік.
5. Про районну Програму діяльності, фінансування та ліквідації об’єктів освіти спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міст Чортківського району та районних державних адміністрацій, які реорганізовані шляхом приєднання до Чортківської районної державної адміністрації на 2021 рік.
6. Про додаткову угоду та договори між Чортківською районною радою та міською, селищною та сільськими радами про передачу-приймання коштів на виконання повноважень.
7. Про внесення змін до Чортківського районного бюджету на 2021 рік.
8. Про внесення змін до рішення районної ради від 16 січня 2021 року №37 «Про припинення юридичної особи –комунальної установи «Центр професійного розвитку педагогічних працівників Гусятинської районної ради Тернопільської області» шляхом ліквідації».
9. Про створення аукціонної комісії та затвердження Положення про діяльність аукціонної комісії для продажу об'єктів малої приватизації комунальної власності територіальних громад Чортківського району.
10. Про регламент Чортківської районної ради VIII скликання.
11. Різне.