Пленарні засідання Порядок денний сесії

Пропозиції до порядку денного
тридцятої сесії
Чортківської районної ради VІІ скликання
19 листопада 2020 року

    1. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та міською, сільським радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень.
    2. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 9 місяців 2020 року.
    3. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
    4. Про умови продажу частини об’єкта малої приватизації майна спільної власності територіальних громад Чортківського району приміщення по вул. Незалежності, 53 м. Чортків.
    5. Про призначення директора Чортківської районної комунальної дитячо-юнацької спортивної школи Чортківської районної ради.
    6. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
    7. Про внесення змін до Статуту комунального некомерційного підприємства «Центр первинної медико-санітарної допомоги» Чортківської районної ради та викладення його в новій редакції.
    8. Про затвердження розпорядження голови районної ради.
    9. Різне.

Пропозиції до порядку денного
XXIX сесії Чортківської районної ради
VII скликання 9 жовтня 2020 року
1. Про визнання повноважень депутата Чортківської районної ради сьомого скликання Атаманюк Оксани Антонівни.
2. Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради.
3. Про створення комунальної установи «Чортківський районний центр професійного розвитку педагогічних працівників» Чортківської районної ради Тернопільської області.
4. Про затвердження Статуту комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна
поліклініка» Чортківської районної ради в новій редакції.
5. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.
6. Про завершення приватизації об`єкта нерухомості по вул. Юрчинських, 33, м. Чортків.
7. Про приватизацію частини об`єкта нерухомості по вул. Незалежності, 53,м. Чортків.
8. Зміни до районної програми забезпечення виконання Чортківською районною державною адміністрацією повноважень, делегованих районною радою на 2020 рік.
9. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за І півріччя 2020 року.
10. Про затвердження угод між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу - приймання коштів на виконання повноважень.
11. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
12. Про стан підготовки соціально – культурної сфери Чортківського району до роботи в осіньо – зимовий період.
13. Звіт про роботу закладів культури району у 2019 році.
14. Про внесення змін до Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2020 рік.
15. Про затвердження звіту про виконання Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради за І півріччя 2020 року.
16. Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2021 рік.
17. Про затвердження Фінансового плану комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» Чортківської районної ради на 2021 рік.
18. Про списання дебіторської заборгованості районного бюджету АК АПБ «Україна».
19. Про припинення діяльності комісії Чортківської районної ради з питань поновлення прав реабілітованих.
20. Про затвердження розпоряджень голови районної ради.
21. Різне.


Пропозиції
до порядку денного
XXVІІ сесії І пленарного засідання
Чортківської районної ради
12 березня 2020 року

1. Про внесення змін до рішення районної ради від 24 листопада 2015 р. № 4 «Про обрання лічильної комісії Чортківської районної ради».
2. Про дострокове припинення повноважень заступника голови районної ради.
3. Про обрання заступника голови районної ради.
4. Звіт про виконання програми соціально-економічного та культурного розвитку Чортківського району за 2019 рік.
5. Про програму соціально – економічного та культурного розвитку Чортківського району на 2020 рік.
6. Про районну програму підтримки осіб, які брали участь в антитерористичній операції, операції Об`єднаних сил, членів сімей осіб, загиблих під час проведення антитерористичної операції та операції Об`єднаних сил, членів сімей Героїв Небесної Сотні, постраждалих учасників Революції Гідності на 2020-2024 роки».
7. Про затвердження звіту про виконання районного бюджету за 2019 рік.
8. Про угоди та договір між Чортківською районною радою та обласною, міською, сільськими радами і громадами про передачу – приймання коштів на виконання повноважень.
9. Про внесення змін до рішення районної ради № 477 від 20 грудня 2018 року «Про внесення змін до програми фінансування фонду Чортківської районної ради на 2016-2020 роки для надання разової грошової допомоги» (зі змінами).
10. Про районну Програму розвитку та фінансової підтримки комунального некомерційного підприємства «Чортківська центральна комунальна районна лікарня» Чортківської районної ради на 2020-2022 роки.
11. Про схвалення районної Програми розвитку та фінансової комунального некомерційного підприємства «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка Чортківської районної ради на 2020-2022 роки».
12. Про внесення змін до районного бюджету на 2020 рік.
13. Про надання дозволу комунальному некомерційному підприємству «Чортківська комунальна районна стоматологічна поліклініка» на встановлення плати за комунальні послуги.
14. Про внесення змін до рішення районної ради від 23.01.2020 року № 619 «Про передачу установ із спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району до комунальної власності міста Чорткова.
15. Про погодження надання спеціального дозволу на користування надрами з метою геологічного вивчення вапняку на земельній ділянці, що знаходиться за межами населеного пункту с. Сокиринці Чортківського району Тернопільської області.
16. Питання спільної власності територіальних громад сіл, селища, міста Чортківського району.