Документи Рішення Рішення VI скликання 18 сесія (14 грудня 2012 року) №242-264 №243 "Про роботу Чортківського районного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх»"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 14 грудня 2012 року                                                                                                             №243
м.Чортків

Про роботу Чортківського
районного центру фізичного здоров»я
населення «Спорт для всіх»

Заслухавши та обговоривши інформацію директора Чортківського районного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» Нагірного В.С. про роботу Чортківського районного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» районна рада відзначає, що працівниками центру проводиться певна робота у напрямку розвитку масового спортивного руху, впровадження оздоровчої рухової активності населення за місцем проживання та в місцях масового відпочинку населення.
Діяльність центру фінансується за рахунок коштів передбачених в районному бюджеті на розвиток фізичної культури та спорту.
У 2012 році на утримання Чортківського районного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» та стадіону «Харчовик» використано:
- заробітна плата 210 250 грн. В центрі працюють 5 штатних працівників та 3 працівника спортивної споруди-сторожі.
- нарахування 76 321 грн.
- енергоносії та придбання матеріалів, послуг 28 329 грн.
- спортивно-масові заходи 45 000 грн.
- капітальний ремонт ст. «Харчовик» 135 000 грн.
Для повноцінної роботи центру потрібно виділення коштів із різних джерел на продовження та завершення ремонту стадіону «Харчовик». Для його утримання треба також передбачити фінансування з районного бюджету. Не кажучи вже про бажання мати на його території поле із штучним покриттям для ігрових видів спорту, тенісний корт, дитячу площадку. Окрему увагу слід приділити стану футбольного поля. Потребує покращення спортивна робота центру в сільській місцевості.
Враховуючи вищевикладене, керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань культури і туризму, молоді і спорту від 10 грудня 2012року, районна рада


В И Р І Ш И Л А:


1. Інформацію директора Чортківського районного центру фізичного здоров»я
населення «Спорт для всіх» Нагірного В.С. взяти до відома.
2. Роботу Чортківського районного центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» визнати задовільною.
3. Чортківській районній державній адміністрації при формуванні районного бюджету запланувати кошти на продовження та завершення ремонту стадіону «Харчовик».
4. Чортківському районному центру фізичного здоров»я населення
«Спорт для всіх» :
4.1 Активізувати роботу по залученню до спорту дітей, молоді та дорослого населення району.
4.2 Забезпечити організацію та проведення районних змагань з футболу та інших видів спорту та висвітлення їх результатів в засобах масової інформації.
5. Відділу молоді та спорту Чортківської районної державної адміністрації та Чортківському районному центру фізичного здоров»я населення «Спорт для всіх» до 1 лютого 2013 року вжити заходів щодо оптимізації штатної чисельності працівників центру.
6.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійну комісію районної ради з питань культури і туризму, молоді і спорту(Градовий В.Г.)


Голова районної ради                                                                                                     В.В.Заліщук