Документи Рішення Рішення VI скликання 18 сесія (14 грудня 2012 року) №242-264 №244 "Про роботу Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ
РІШЕННЯ
від 14 грудня 2012 року                                                                              №244
м.Чортків

Про роботу Чортківської районної комунальної
дитячо – юнацької спортивної школи


Заслухавши та обговоривши звіт директора Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи Градового В.Г. районна рада зазначає, що дитячо-юнацька спортивна школа - це позашкільний навчальний заклад спортивного профілю, який забезпечує розвиток здібностей вихованців в обраному виді спорту, створює необхідні умови для гармонійного виховання, фізичного розвитку, повноцінного оздоровлення, змістовного відпочинку і дозвілля дітей та молоді, самореалізації, набуття навичок здорового способу життя, підготовки спортивного резерву для збірних команд району, області та України.
Цього року Чортківська районна комунальна дитячо-юнацька спортивна школа відзначає 45 – у річницю заснування. Внаслідок тісної взаємодії з батьками, педагогами, учнями у школу залучена велика кількість дітей. Якщо у 2010 році у школі навчався 261 учень, то у 2011 р. - 418 учнів, а у 2012 р. - 438 учнів.
В школі працюють 11 тренерів-викладачів на шести відділеннях:
баскетболу, волейболу, футболу, вільної боротьби, настільного тенісу .
Успішними є результати спортивно - масової роботи, за навчальний рік :
з 16 обласних першостей – 1 перше місце; 4 других місця; 3 третіх, в підсумку - 8 призових місць.
В районних, обласних та міжобласних турнірах - 2 перших місця; 2 других і 2 третіх, крім цього особисто окремі вихованці здобули - 8 перших місць; 9 - других; 9 - третіх в змаганнях різного рангу. За даний навчальний рік школа підготувала: 1 кандидата в майстри спорту , 6 учнів отримали ІІ розряд, 10 - ІІІ, 30 учням присвоєно І юнацький розряд, 12 - ІІ юнацький та 10 - ІІІ юнацький розряди.
Проведено якісні ремонти приміщення школи та спортивних залів, замінено 62 вікна та 11 дверей, що дало змогу зекономити опалювального сезону 8 тис. м/куб газу і значно покращити тепловий режим в школі.
Найбільш болюче питання закладу - це встановлення шатрового даху на спортивному залі по вул. В.Великого 4 В та повна заміна даху на приміщенні Чортківської районної комунальної ДЮСШ по вул.Носса 2. У школі потрібно замінити 12 вікон, провести частковий ремонт опалювальної системи, поновити обладнання тренажерного залу. Проблемними питаннями функціонування школи залишаються і необхідність великого залу для проведення занять з вільної боротьби, залучення школярів з сільської місцевості до навчання у школі.
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації та постійної комісії районної ради з питань культури і туризму, молоді та спорту від 10 грудня 2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:

1. Звіт директора Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи Градового В.Г. взяти до відома.
2. Роботу Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи вважати задовільною.
3. Колективу Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи :
3.1. продовжити роботу над розширенням мережі надання послуг сільським навчальним закладам;
3.2.здійснювати підготовку молодих кадрів для місцевих команд.
4.Затвердити статут Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи ( нова редакція ).
5.Чортківській районній державній адміністрації при складанні районного бюджету на 2013 рік передбачити кошти на ремонт дахів спортивних залів Чортківської районної комунальної дитячо – юнацької спортивної школи.
6. Відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації :
6.1. сприяти покращенню матеріально – технічної бази закладу;
6.2. передбачити відкриття тренерської ставки з ігрових видів спорту в селах Пробіжнянської зони.
7. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійну комісію районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації (Каськів М.В.) .Голова районної ради                                                                                 В.В.Заліщук