Документи Рішення Рішення VI скликання 18 сесія (14 грудня 2012 року) №242-264 №245 Про роботу Чортківської районної комунальної організації «Палац дітей та юнацтва»

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 14 грудня 2012 р.                                                                                                         № 245
м. Чортків


Про роботу Чортківської районної комунальної
організації «Палац дітей та юнацтва»


Заслухавши та обговоривши звіт директора Чортківської районної комунальної організації «Палац дітей та юнацтва» Пироговського Р.М.
районна рада зазначає, що позашкільна освіта є необхідним інститутом у системі безперервної освіти.
У Чортківській районній комунальній організації «Палац дітей та юнацтва» протягом 2010-2012 н.р. змінився як кількісний, так і якісний склад педагогічних працівників.Значно змінилась кількість вихованців: 2010-2011 н.р. – гуртків 7, вихованців – 695; 2011-2012 н.р. - гуртків 24, груп 73, вихованців 1056, 2012-2013 н. р. -гуртків 24, груп 47, вихованців 732.З метою різностороннього розвитку особистості та задоволення різнобічних потреб дітей працюють гуртки за такими напрямками: туристсько-краєзнавчий,
художньо-естетичний, навчально-оздоровчий. декоративно-прикладного мистецтва.
З 2008 року при ПДЮ почав працювати навчально-оздоровчий комплекс, на базі якого отримали можливість покращити своє здоров’я в групах оздоровчої фізкультури і басейні, а також поглибити знання про будову людського організму, отримати рекомендації щодо організації здорового способу життя 165 вихованців. Цьогоріч навчально-оздоровчий комплекс двічі на тиждень відвідують 240 вихованців, з якими займаються 4 педагогічних працівники.
У 2010 році було проведено ремонт фасаду, вставлені пластикові вікна , а також проведений ремонт внутрішніх туалетів у приміщенні по вул. І.Франка 2.
Проблемними питаннями є функціонування на належному рівні оздоровчого комплексу, зокрема системи опалення, відсутність свідоцтва на право власності будівлями, документації на користування земельними ділянками, необхідність залучення дітей із сільської місцевості до здобуття позашкільної освіти.
Цьогоріч за результатами конкурсу «Кращий позашкільний навчальний заклад» області Чортківська районна комунальна організація «Палац дітей та юнацтва» стала переможцем, одержавши диплом «Кращий позашкільний навчальний заклад» та персональний комп’ютер.
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації від 10 грудня 2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Звіт директора Чортківської районної комунальної організації «Палац дітей та юнацтва» Пироговського Р.М. взяти до відома.
2.Роботу Чортківської районної комунальної організації «Палац дітей та юнацтва» вважати задовільною.
3. Дирекції Чортківської районної комунальної організації «Палац дітей та юнацтва» розширити мережу надання позашкільної освіти, здійснюючи у сільських населених пунктах гурткову роботу.
4. Відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації :
4.1. забезпечити вирішення питання функціонування опалення в оздоровчому комплексі;
4.2. звернутися до виконавчого комітету Чортківської міської ради про прийняття рішення виконкому щодо оформлення права власності на будівлю Чортківської районної комунальної організації «Палац дітей та юнацтва», яка розташована по вул. І.Франка 2, м.Чортків за територіальними громадами сіл, селищ, міста Чортківського району в особі Чортківської районної ради, так як даний об`єкт відповідно до рішення Чортківської районної ради від 18 грудня 2008 року № 351 належить до об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійну комісію районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації (Каськів М.В.) .

Голова районної ради                                                                                     В.В.Заліщук