Документи Рішення Рішення VI скликання 18 сесія (14 грудня 2012 року) №242-264 №246 "Про роботу Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів»"

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ВІСІМНАДЦЯТА СЕСІЯ

РІШЕННЯ
від 14 грудня 2012 р.                                                                                                         № 246
м. ЧортківПро роботу Чортківського районного
комунального закладу «Міжшкільний
навчально – виробничий комбінат
трудового навчання та професійної орієнтації учнів»


Заслухавши та обговоривши звіт директора Чортківського районного
комунального закладу «Міжшкільний навчально – виробничий комбінат
трудового навчання та професійної орієнтації учнів» Ніколайчук В.І. Чортківська районна рада зазначає, що на даний час у Чортківському МНВК навчається 493 учні. З них 262 учні 10 - 11 класів опорних шкіл отримують професійну освіту, 171 учень 9 – х класів – допрофільну підготовку та поза межами навчального часу отримує освіту 60 учнів підвечірньої та вечірньої групи.
На базі Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний
навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» працює 21 педагогічний працівник.
Для здійснення професійно – практичної підготовки учнів навчальний заклад за останніх 3 роки придбав у 2009 році – автомобіль ВАЗ 210994, у 2010 році - скутери 3 штуки для підготовки водіїв категорії А, А1.
На даний час проблемними залишаються питання придбання швейних машин для здійснення професійно – практичної підготовки профілю «Швачка», «Кравець», утеплення навісів для стоянки транспорту, відсутність свідоцтва на право власності будівлями, залучення школярів з сільської місцевості до навчання в «Міжшкільному навчально – виробничому комбінаті трудового навчання та професійної орієнтації учнів».
Керуючись пунктом 16 частини 1 статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні» та враховуючи пропозиції постійної комісії районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації від 10 грудня 2012 року, районна рада

ВИРІШИЛА:
1. Звіт директора Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» Ніколайчук В.І. взяти до відома.
2.Роботу Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» вважати задовільною.
3. Дирекції Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» спільно з відділом освіти Чортківської районної державної адміністрації продовжити роботу по наданню можливості отримання якісної допрофільної освіти учнями усіх загальноосвітніх закладів району.
4. Відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації звернутися до виконавчого комітету Чортківської міської ради про прийняття рішення виконкому щодо оформлення права власності на будівлі Чортківського районного комунального закладу «Міжшкільний навчально – виробничий комбінат трудового навчання та професійної орієнтації учнів» які розташовані по вул. С.Бандери, 69, м.Чортків за територіальними громадами сіл, селищ, міста Чортківського району в особі Чортківської районної ради, так як даний об`єкт відповідно до рішення Чортківської районної ради від 18 грудня 2008 року № 351 належить до об`єктів спільної власності територіальних громад сіл, селищ, міста Чортківського району.
5.Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови районної державної адміністрації з гуманітарних питань (Стечишин І.С.) та на постійну комісію районної ради з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації (Каськів М.В.) .
Голова районної ради                                                                                         В.В.Заліщук