Документи Рішення Рішення VI скликання 9 сесія ( 02 грудня 2011 року) № 117- №140 № 117 Про інформації щодо виплати доплат до пенсій за рішеннями судів .

ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
Шосте скликання
ДЕВ'ЯТА СЕСІЯ

Р І Ш Е Н Н Я


від 02 грудня 2011 року                                                                             № 117
м.Чортків


Про інформації щодо виплати
доплат до пенсій за рішеннями
судів .Заслухавши інформації начальника управління пенсійного фонду України в Чортківському районі Ситника Б.Г., начальника відділу державної виконавчої служби районного управління юстиції Садовського І.П., заступника прокурора Чортківського району Дем»янюка Б.І., щодо виплати доплат до пенсій за рішеннями судів пенсіонерам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, дітям війни та іншим категоріям громадян, районна рада,
ВІРИШИЛА:
1.Інформації щодо виплати доплат до пенсій за рішеннями судів пенсіонерам, постраждалим від Чорнобильської катастрофи, дітям війни та іншим категоріям громадян прийняти до відома.
2. Підтримати законні дії пільгових категорій громадян-жителів інших регіонів України, спрямовані на виконання рішень судів, щодо виплати доплат до пенсій та направити дане рішення Президенту України, Голові Верховної Ради України, Прем'єр – міністру України, генеральному прокурору України, Голові Вищого Адміністративного суду України для реагування та вживання заходів з метою забезпечення конституційних прав громадян.
Голова районної ради                                                                             Р.В.Чортківський