Документи Рішення Рішення VI скликання 35 сесія (16 грудня 2014 року) № 494-501 № 494 Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах Чортківського району

 ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ П`ЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н НЯ

від 16 грудня 2014 року                                                                                          № 494
м. Чортків

Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх
навчальних закладах Чортківського району

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації Гульки І. М. та в.о. начальника Чортківського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Тернопільській області, головного державного санітарного лікаря Чортківського та Гусятинського районів Гуцул О.М «Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах Чортківського району», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію начальника відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації Гульки І.М. та в.о. начальника Чортківського міжрайонного управління Головного управління Держсанепідемслужби в Тернопільській області, головного державного санітарного лікаря Чортківського та Гусятинського районів Гуцул О.М. «Про організацію харчування дітей в загальноосвітніх навчальних закладах Чортківського району» взяти до відома.
2. Чортківській районній раді спільно з Чортківською районною державною адміністрацією звернутися до Кабінету Міністрів України щодо надання права органам місцевої виконавчої влади та органам місцевого самоврядування проводити тендер для визначення переможців по організації харчування за кошти державного бюджету. Кошти з державного бюджету пропонуємо направити в районний бюджет, як субвенцію з державного бюджету.
3. Відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації:
3.1. Систематично здійснювати моніторинг якості надання послуг з організації харчування в загальноосвітніх навчальних закладах району.
3.2. Постійно підтримувати діалог з переможцями тендерів по харчуванні щодо забезпечення школярів якісними, калорійними, свіжими обідами.
3.3.Здійснювати контроль за сплатою орендної плати та відшкодуванням переможцями тендерів (орендарями приміщень харчоблоків) вартості спожитих комунальних послуг відповідно до укладених договорів.
4.Чортківському міжрайонному управлінню Головного управління Держсанепідслужби в Тернопільській області здійснювати постійний контроль за якістю та дотриманням норм харчування дітей.
5. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації Вівата І.О. та постійну комісію з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації.

Заступник голови
районної ради                                                                                                          Л.М. ХРУСТАВКА