Документи Рішення Рішення VI скликання 35 сесія (16 грудня 2014 року) № 494-501 № 495 Про стан розвитку освіти в навчальних закладах району

  ЧОРТКІВСЬКА РАЙОННА РАДА
ТЕРНОПІЛЬСЬКОЇ ОБЛАСТІ
ШОСТЕ СКЛИКАННЯ
ТРИДЦЯТЬ П`ЯТА СЕСІЯ
Р І Ш Е Н НЯ
від 16 грудня 2014 року                                                                                         № 495
м. Чортків

Про стан розвитку освіти в
навчальних закладах району

Заслухавши інформацію начальника відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації Гульки І. М. «Про стан розвитку освіти в навчальних закладах району», відповідно до статті 43 Закону України «Про місцеве самоврядування в Україні», Чортківська районна рада
ВИРІШИЛА:
1. Інформацію начальника відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації Гульки І.М. «Про стан розвитку освіти в навчальних закладах району» взяти до відома.
2. Відділу освіти Чортківської районної державної адміністрації:
2.1. Протягом 2015-2016 років забезпечити систематичне підвезення учнів і педагогічних працівників у сільській місцевості до місць навчання, роботи і проживання.
2.2. Забезпечити доступність дошкільної освіти, відновлення та функціонування мережі дошкільних закладів у районі. Укомплектувати дошкільні заклади навчально-методичною літературою та засобами навчання.
2.3. Постійно підтримувати процеси інформатизації, проводити аналіз стану комп’ютеризації загальноосвітніх навчальних закладів, оснащення сучасним технологічним обладнанням кабінетів.
2.4. Розробити та здійснити комплекс заходів, спрямованих на вдосконалення системи пошуку, відбору та державної підтримки обдарованої молоді, проводити олімпіади з базових дисциплін, турніри, Інтернет-олімпіади, конкурси учнівської творчості.
2.5. Забезпечити подальший розвиток учнівського самоврядування, широкого залучення його до вирішення питань організації навчального процесу, розвитку громадянської активності, організації здорового способу життя учнівської молоді.
3. Контроль за виконанням даного рішення покласти на заступника голови Чортківської районної державної адміністрації Вівата І.О. та постійну комісію з питань духовності, освіти, свободи слова та інформації.

Заступник голови
районної ради                                                                                                          Л.М. ХРУСТАВКА